Technik rostlinné výroby/silomistr
 

Na středisko rostlinné výroby ve Smilovicích (okres Mladá Boleslav) přijmeme na HPP obsluhu moderní posklizňové linky (sila). Příjemné pracovní podmínky (kancelář-velín, ovládání přes PC).

Náplň práce: řízení obsluhy sila, příjem a výdej jednotlivých komodit, běžná údržba a spolupráce při opravách, vedení provozní evidence. 

Nabízíme:  nástupní hrubá mzda 28.000 Kč + placené přesčasy, roční prémie, stravenkový paušál, příspěvek na důchodové pojištění, příspěvek na dovolenou 3 tis. Kč, příspěvek na dětský tábor 1.500,- , 5 týdnů dovolené,  možnost využití podnikové chaty v Krkonoších, mobilní telefon, Pracovní doba 6.30 – 15.00, v době žní podle potřeby.
Požadujeme: SOU/SŠ s maturitou v zemědělském nebo technickém oboru, znalost práce na PC,  řidičský průkaz sk. B (T-výhodou), spolehlivost, samostatnost, pečlivost, komunikativnost, ochotu se učit novým věcem.
Nástup možný ihned po domluvě. Životopisy posílejte na uvedený e-mail nebo kontaktujte telefonicky na: Ing. Petr Šourek, 606 612 542, sourek@zdlustenice.cz

 

 

 

Traktorista v živočišné výrobě

požadujeme: ŘP sk. T, spolehlivost, praxe v oblasti zemědělství, ideálně v chovu skotu vítána. 

Nabízíme: dlouhodobou spolupráci na HPP, plat 32.000 - 35.000 ,- Kč, příspěvky na penzijní připojištění, na stravné, na dovolenou, možnost využití podnikové chaty v Krkonoších, výkonnostní odměny, naturálie.

Nástup dle dohody

 

 

Dojička

požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, praxe výhodou, ale není podmínkou - zaučíme. 

nabízíme: dlouhodobou spolupráci na HPP, plat 22.000 - 25.000,- Kč, příspěvky na penzijmí připojištění, na stravné, na dovolenou, možnost využití podnikové chaty v Krkonoších, výkonostní odměny, naturálie.

 

email: cerklova@zdlustenice.cz